Algemeen

Energie, eiwitten, vetgehaltes van voedingsmiddelen

Energie, eiwitten, vetgehaltes van voedingsmiddelen



We are searching data for your request:

Forums and discussions:
Manuals and reference books:
Data from registers:
Wait the end of the search in all databases.
Upon completion, a link will appear to access the found materials.

Door deze tabel te bekijken, kunt u gemakkelijk zien welk voedsel minder calorieën, koolhydraten, eiwitten en vet bevat. bijv. Zou het ooit bij je opkomen dat licht bier en een dubbele whisky dezelfde calorieën bevatten? Is het niet erg dat alcohol energie bevat zonder voedingswaarden?
Is het nieuwe informatie voor u dat vlees geen koolhydraten bevat? Gedroogde peulvruchten bevatten evenveel eiwitten als vlees. Hoe gelukkig is ons land? Wist je dat als je naar de vis kijkt, de laagste calorie zeebaars bevat?
Of denk je dat caloriebom fastfood-voedingsmiddelen zoveel vet en energie bevatten?
Wie zei dat groenten en fruit geen energie bevatten, anders kun je onbeperkt eten. 1 appel en 1 ei zijn bijna dezelfde calorieën. Maar ze hebben verschillende voedingsstoffen. Daarom moeten mensen voedingsdeskundigen raadplegen over hoeveel voedsel ze kunnen eten.

Alcoholische en niet-alcoholische dranken
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
Bier (normaal)1 fles1501310
Bier (licht)1 fles95510
Wodka, whisky1 dubbel95000
Rode wijn1 glas75300
Witte wijn1 glas80300
soda1 fles0000
Cola (normaal)1 doos1604100
Cola (dieet)1 doos1000
Koffie, thee (eenvoudig)1 trofee0000
Bereid vruchtensap1 doos852200
Melk en zuivelproducten
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
Edirne-kaasTot 1 karper710.24.55.5
Urfa-kaasTot 1 karper940.064.57.9
Vettig wit p.Tot 1 karper8506.76.5
Mager wit pTot 1 karper301.15.72.5
CheddarkaasTot 1 karper1210.58.19.6
Roomkaas1 theelepel1050.82.310.5
KruidenkaasTot 1 karper980.168.2
CheddarTot 1 karper115079
mozzarellaTot 1 karper80166
parmezaanTot 1 karper1301129
Melkvet1 kopje1501188
Vetarm melk1 kopje1201285
Magere melk1 kopje901283
IJs (normaal)2 ballen10012.526
IJs (vetarm)2 ballen901225
Yoghurt (normaal)1 kopje1501188
Vleesgroep, eieren en peulvruchten
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
Eieren 1 stuk1 stuk80166
Eiwit1 stuk150.530
Eierdooier1 stuk650.536
garnaal3 eetlepels1001211
Sardinië5 stuks1750209
shieldMaximaal 3 gehaktballetjes193014.514.5
zwaardMaximaal 3 gehaktballetjes165026.35.6
baarsMaximaal 3 gehaktballetjes930192
eikelMaximaal 3 gehaktballetjes1680247.5
makreelMaximaal 3 gehaktballetjes1600227.5
Rundvlees magerMaximaal 3 gehaktballetjes1700199
KalfsvleesMaximaal 3 gehaktballetjes32502226
Lamsvlees met laag vetgehalteMaximaal 3 gehaktballetjes20502213
worst2 stuks1802716
salami2 plakjes1451811
KipfiletMaximaal 4 gehaktballetjes2202319
Turkije zwart vleesMaximaal 4 gehaktballetjes1600246
linze1 kom vol21538161
witte boon1 kom vol23042161
Sojabonen1 kom vol235192010
fruit
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
appels1 middelgrote802100
Verse abrikozen3 stuks501210
de nectar2 kleine maat1403610
avocado1 stuk30512430
bananen1 stuk1052711
braambes1 kom751811
framboos1 kom802011
meloen1 kom902220
Gedroogde Vijgen10 stuks47512262
grapefruit1 stuk802020
druif10 stuks35900
kiwi1 stuk451110
citroen1 stuk15510
mango1 kom1353511
watermeloen1 plak1553532
oranje1 stuk11026319
perziken1 stuk351010
peren1 stuk1002511
ananas1 kom751911
aardbeien1 kom451011
mandarijntje1 stuk35910
granen
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
Wit brood1 dunne plak651221
Gemengde korrel1 dunne plak651221
Haver brood1 dunne plak651221
Huishoudelijke koekjes1 stuk1001325
Stokbrood1 dunne plak1001831
Italiaans brood1 dunne plak851730
Pitabroodje1 stuk1653361
Brood met rozijnen1 dunne plak701322
Tarwebrood1 dunne plak701331
Rijst Met Bulgur2 eetlepels1101525
Rijst Met Rijst2 eetlepels1101525
House cake (gewoon)1 dunne plak21530310
Crackers Met Kaas10 stuks506013
Ongezouten popcorn1 kom30610
kastanje3 stuks651221
noten
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
amandelen1 kom795282770
noten1 kom740161676
aardnoten1 kom840273971
Zonnebloempitten1 kopje thee560202447
walnoten½ kom651161464
Damascus noten½ kom594191954
Groenten (gekookte hoeveelheden)
Naam voedselHoeveelheid (g)Energie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
artisjok1 stuk551230
asperge1 kom45851
Verse sperziebonen1 kom451002
broccoli1 kom501041
wortelen1 stuk30710
kool1 kom20410
bloemkool1 kom30620
komkommer6 stuks5100
aubergine1 kom25610
sla1 kom20420
paddestoel1 kom20310
gedroogde ui1 kom20310
snijbiet10 vellen5110
aardappel1 middelgrote2205150
spinazie1 kom40750
tomaten1 grote maat25510
tuinboon1 kom25620
Spruitjes1 kom601341
Fast Food
Naam voedselEnergie (calorieën)Koolhydraten (g)Proteïne (g)Olie (g)
Broodje Vleesburger760523546
Hamburger sandwich met dubbel vlees1060525969
Broodje visburger710662439
Broodje kipburger580483926
Grote Frieten50063625
Gebakken middelgrote ui folk.48060723
Gebakken deeg met appels34052214
Medium Vanille Shake720731541
Medium cola2308200
6 stuks gefrituurde kippenvleugel471182733


Video: 7 voedingsmiddelen die schadelijk zijn voor je darmen (Augustus 2022).

Video, Sitemap-Video, Sitemap-Videos